Amerika'da hukuk masterı hayal değil! Bu yolda karşınıza çıkabilecek her konuda merak ettiğiniz tüm soruları bize sorabilirsiniz. Sitemizdeki iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz!
#amerikadahukuk #amerikadallm #llm #hukukyükseklisansı #amerika

https://amerikadahukuk.com/

image

"İnsan Hakları LLM programı, Amerika’daki hukuk fakültelerinde oldukça yaygın ve uluslararası prestije sahip bir programdır. Okullara göre konusu ve kapsamı değişse de genellikle Uluslararası Ceza ve İnsan Hakları Hukuku’nun ulusal hukuk yasaları ile ilişkisi ele alır." Blogda!

#amerika #insanhaklarıllmprogramı #amerikadallm #llm #amerikadahukuk

https://amerikadahukuk.com/ins....an-haklari-alaninda-

image

"Avrupa göç krizi ve Brexit gibi jeopolitik manzarayı etkileyen konular nedeniyle, uluslararası hukuk alanında uzmanlaşma fikri yeniden popülerleşmeye başladı." Siz de uluslararası mecralarda çalışmak istiyorsanız, bu alanın Amerika'daki en iyi 5 LLM programını inceleyin:

https://amerikadahukuk.com/ulu....slararasi-kamu-hukuk

#amerikadahukuk #amerikadallm #amerika #llm #masteroflaws #hukukyükseklisansı

image

Amerika’da hukuk alanında yüksek lisans yapmak istiyorsunuz ve öğrenci vizesi almanız gerektiğini biliyorsunuz. Aklınızda muhtemelen “Hangi belgeler gerekiyor”, “Nereye ne zaman başvuracağım”, “Ücretleri ne kadar” gibi birçok soru var. Ama önce Amerika'da Hukuk Kariyeri düşünen veya bu yazının ilgisini çekeceğini düşündüğünüz arkadaşlarınız varsa bu gönderinin altına etiketleyin veya bu gönderiyi onlarla paylaşın. Şimdiden teşekkürler.

Evet, öğrenim görmek amacıyla Amerika’ya gidecek kişilerin başvurması gereken vize tipi F-1 olarak bilinen öğrenci vizesidir. Amerika’ya hukuk yüksek lisansı yapmak için gidiyorsanız ayni şekilde F-1 öğrenci vizesi almanız gerekiyor.

Devamı blog yazımızda. İyi Okumalar...

https://amerikadahukuk.com/amerika-ogrenci-vizesi/

#amerikadahukuk #amerikadayükseklisans #amerikadallm #amerika #llm #hukukyükseklisansı

image
  • Hakkımızda
  • Amerika’da Hukuk, yurt dışında hukuk alanında akademik kariyer yapmak isteyen bireylere yönelik olarak eğitim ve danışmanlık hizmeti vermek amacıyla kurulmuş bir organizasyondur.